Ange
 

“FORBİZ GRUP” YEME İÇME SEKTÖRÜNDE GÜÇLENİYOR   

İş dünyasındaki ortak yatırımlarıyla tanınan Önder Öztarhan ve Kaan Boyner “ForBiz Grup” çatısı altında bir araya geldikleri başarılı işletmeci ve ortakları Ercan Gümüşkaya ile yeme içme dünyasında yarattıkları konsept mekanlarla sektörde güçlenerek devam ediyorlar. 2016 yılında Nişantaşı’nda açtıkları MUST ile geçen yıla damgasını vuran ForBiz Grup, yepyeni markaları “Michelle Brasserie” ile İstanbul’dan sonra Türkiye’ye açılmayı hedefliyor. 

Başarılı işadamları Önder Öztarhan ve Kaan Boyner, farklı alanlardaki ortak yatırımlarının ardından “ForBiz Grup” çatısı altında bir araya geldikleri başarılı işletmeci ve ortakları Ercan Gümüşkaya ile yeme içme dünyasında yaptıkları yaratıcı yatırımlarla sektörde güçlenerek devam ediyorlar. MUST ve Michelle’in mutfak koordinatörlüğü görevini Şef Kadir Aytekin, bar sorumluluğunu ise barmen Zafer Aldoğan üstleniyor.

İstanbul’dan Türkiye’ye… 
Girişindeki zengin botanik bahçesiyle büyük beğeni toplayan MUST; şık lounge barı, fine dining ve mahzenli özel bölümüyle farklı tasarımları “mahalle barı” konseptiyle buluşturmuş ve başarılı olmuştu. Aldığı ödüllerle başarısını kanıtlayan ForBiz Grup, Fransız esintili dekorasyonu ve zengin dünya mutfağıyla Michelle Brasserie ile bu kez farklı bir kulvarda iddiasını öne çıkardı. Kendine özgü şık mimarisiyle öne çıkan Michelle’de, günün her saatinde dostlarınızla birlikte keyifli anların tadını çıkarın. Vadistanbul’daki ilk şubesiyle büyük beğeni toplayan Michelle, daha sonra Eskişehir ve İzmir başta olmak Türkiye’nin farklı şehirlerinde konuklarını ağırlayacak. 

 

SOSYAL MEDYA

 
     
     
 
Tüm Hakları Saklıdır 2018 Forbiz